ارائه پایان نامه

ارائه پایان نامه

جلسه ی ارائه پایان نامه  بسیار بر روی اعصاب تاثیر میگذارد و بسیار خسته کننده می باشد. برای ارائه پایان نامه باید از قبل یکسری شرایط را مهیا کنید تا آماده دفاع شوید که در ادامه شرایط ارائه پایان نامه را برایتان شرح خواهیم داد:

قالب ارائه پایان نامه چگونه باشد

قالب انجام پایان نامه در کشور های مختلف قوانین و نوع مختلفی دارد مثلا در انگلستان یه مرحله ارائه داخلی بود و یکی خارجی بود این قانون دو مرحله ایی در ایران فرق می کند و شامل یک مرحله جلسه ارائه پایان نامه می باشد که توسط داوران و استاد مشاور و استاد راهنما کنترل می شود در هر صورت  قبل از حضور در جلسه  پایان نامه از قالب خود و منطبق بودن با قالب استاندارد مطمئن شوید.  همین طور باید از قبل اسلاید های خود را آماده کرده باشید.

ارائه پایان نامه

ارائه پایان نامه

آماده سازی و تمرین برای جلسه ارائه پایان نامه:

اگر شما برای  پایان نامه  محدودیت زمانی ندارید پس  نیاز نیست  که اسلاید های خود را با وقت تنظیم کنید تا سر موقع  اسلاید های  شما به اتمام برسد قبل از حضور در جلسه چند بار ارائه خود را با دوستان و دیگر مخاطبان تمرین کنید. و نوع صحبت کردن و میزان بلندی صدای خود را تنظیم کنید تا روز اصلی  پایان نامه صدای شما انقد آهسته نباشد که مخاطبانتان قادر به شنیدن نباشند یا انقدر بلند که آزار دهنده باشد. هیچگاه برای تمرین از یک اتاق خالی استفاده نکنید چون قرار گرفتن در معرض مخاطبان واقعی خیلی بهتر می باشد. همچنین خیلی بهتر است که مخاطبانتان هم سال و دارای آگاهی نسبت به موضوع ارائه شده باشند.

یکی از ترسناک ترین اتفاق ها در جلسه  پایان نامه پرسیدن سوالات در زمینه کار شما می باشد همیشه سعی کنید خودتان شکاف ها را کشف کنید و سوالاتی را برای خودتان طرح کنید. حتما باید بر روی محتوای پایان نامه خود نیز  تسلط داشته باشید. انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و ارائه آن بسیار مهم و سخت میباشد.

برای سفارش انجام پایان نامه فرم زیر را پر کنید  در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

رشته تحصیلی:

گرایش تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

دانشگاه:

محدوده زمانی برای تحویل:

نوع سفارش:

حیطه مورد علاقه موضوع:

متن درخواست:


 

ارائه پایان نامه
رتبه دریافتی ۵ از بین ۱ رای
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *