انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد چگونه نوشته میشود؟

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد  پروژه ایی بسیسار سنگین میباشد و امری بسیار دشوار خواهد بود برای اکثر دانشجویان زیرا مراحل پذیرش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کار بسیار دشواری است .

برای پایان نامه کارشناسی ارشد باید مراحل را سپری کرد که در ادامه توضیح خواهیم داد در ابتدا که باید پایان نامه را با کمک استاد راهنما جمع آوری کرد که در ادامه توضیح خواهیم داد که چند فصل میباشد و هر کدام از فصل ها چند صفحه است .

در پایان نامه کارشناسی ارشد بعد از جمع آوری باید در جلسه ایی حضور یابیم و از پایان نامه خود دفاع کنیم  در این جلسه داوری هم وجود دارد که باید از موضوع خود در مقابل این داور سوال کنیم .

این داور درباره ی موضوع پایان نامه شما از شما سوالاتی می پرسد و شما باید به تمامی سوالات پاسخ هایی قانع کننده برای داور بدهید .

فصول انجام پایان نامه کارشناسی ارشد چگونه میباشد؟

انجام پایان نامه ارشد دارای شش فصل میباشد که فصل اول پایان نامه که خلاصه ایی از پایان نامه میباشد در واقع چکیده ایی از پایان نامه می باشد . معمولا این فصل حجم زیادی  ندارد و معمولا بین ۳ تا ۴ صفحه میباشد .

سپس نوبت به فصل دوم از پایان نامه می رسد این فصل از پایان نامه ۵۰ تا ۷۰ صفحه میباشد و در این فصل به طور کامل به شرح موضوعات مربوط به موضوع اصلی پایان نامه میپردازیم و بیشترین حجم پایان نامه را این فصل شامل میشود.

سپس نوبت به فصل سوم میرسد در این فصل به طور اختصاصی به موضوع مورد نظر خود می پردازیم و در مورد موضوع خودمان صحبت میکنیم و موضوع خود را با بقیه موضوع ها مقایسه میکنیم و توضیح میدهیم که چرا این موضوع را انتخاب کرده ایم.

در فصل پنج و شش به تحلیل و بررسی موضوع مورد نظر میپردازیم .

با مشاوران برتر بهترین پایان نامه ها را داشته باشید بدون نگرانی و استرس

با ما اکسپت مقاله و چاپ مقاله را هم تجربه کنید.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *