حمایت از پایان نامه

حمایت از پایان نامه  چگونه است؟

اتجام پایان نامه یک پروسه مهم و سخت می باشد بعد از تمام شدن دوره کارشناسی ارشد نوبت به انجام پایان نامه می رسد  بعد از اینکه پایان نامه را جمع آوری کردید نوبت به حمایت از پایان نامه  می رسد.

پایان نامه شامل ۶ فصل می باشد که فصل اول شامل چکیده ایی ازز پایان نامه شما می باشد و تقریبا ۵ صفحه است بعد از فصل اول نوبت به فصل دوم میرسد که شامل ادبیات موضوعی پایان نامه شما میرسد.

در فصل دوم شما تمام مطالب مربوط به موضوعتان را بیان میکنید البته به طور مفصل این فصل از پایان نامه بیشترین مقدار را دارد و حدودا ۵۰ صفحه میشود . بعد از آن نوبت به فصل سوم از پایان نامه می رسد که در این فصل شما به ایده ی خود می پردازید .

فصل سوم  شما تقریبا ۳۰ صفحه می شود که توضیحی در مورد ایده ایی که داده اید می دهید و علت انتخاب ایده خود را توضیح میدهید .

در فصل چهارم و پنجم به ارزیابی ایده خود می پردازید و ایده خود را در صورت نیاز پیاده سازی می کنید این بخش از پایان نامه بسیار دشوار است و معمولا با یک زبان برنامه نویسی پیاده سازی میشود.

بعد از آنکه پایان نامه خود را نوشتید نوبت به دفاع میرسد حمایت از پایان نامه  در این جلسه بسیار مهم می باشد و حتما باید بر موضوع خود تسلط کافی داشته باشید تا بتوانید حمایت از پایان نامه  خود را به خوبی انجام دهید و نمره کامل بگیرید.

گاهی اوقات پایان نامه شما در مرحله دفاع رد میشود این در صورتی است که در مقابل سوالات داوران نتوانید به خوبی پاسخ دهید و داوران پایان نامه شما را رد میکنند اینکه انجام پایان نامه  سخت میباشد به همین دلیل می باشد .

با مشاوران برتر هم اکسپت مقاله خوبی داشته باشید و هم پایان نامه خود را با آسودگی خاطر انجام دهید و نگران رد شدن و پذیرفته شدن نداشته باشید.

برای سفارش انجام پایان نامه فرم زیر را پر کنید  در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

رشته تحصیلی:

گرایش تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

دانشگاه:

محدوده زمانی برای تحویل:

نوع سفارش:

حیطه مورد علاقه موضوع:

متن درخواست:


حمایت از پایان نامه
لطفا به این مطلب رای بدهید
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *