مراحل چاپ مقاله isi

مراحل چاپ مقاله ISI

مراحل چاپ مقاله IsI

مراحل چاپ مقاله ISI در مشاوران برتر از خدمات انجام پایان نامه بوده و پس از مرور و ویرایش نهایی مقاله و ایجاد فرمت صحیح آن بر اساس استاندارد مجلات ISI انجام می شود. هر یک از ژورنال های ISI بطور مجرا نحوه و مراحل و دستورالعمل های لازم برای ارسال مقاله را بیان کرده اند. در حالت کلی به ۳ روش می توان مقالات علمی را در مجلات ISI ارسال کرده و به چاپ رساند. مقالات علمی توسط موسسه ISI از محقیق دریافت و به مجلات و ژورنال های معتبر ارسال می شود.

  1.  مراجعه به سایت مجله مورد نظر
  2.  ارسال ایمیل به سردبیر مجله
  3.  اقدام از طریق سیستم آنلاین

نکات قبل از چاپ مقاله ISI و اکسپت مقاله

قبل از ارسال، مقاله حتما بایستی در چهارچوب قواعد بیان شده تنظیم شود. مراحل چاپ مقاله ISI و ارسال آن از طریق سیستم آنلاین با ایجاد نام کاربری و رمز عبور در سایت مربوطه امکان پذیر است. در هر یک از ژورنال ها و مجلات معتبر ISI با استفاده از گزینه Submit a New Manuscript و بیان عنوان مقاله و چکیده آن، نام مولف ها به ترتیب می توان اقدام به ارسال مقاله کرد. تسلط کافی به زبان انگلیسی برای ارسال مقاله ضروری و موثر است. مقاله شما پس از داوری، با نظر تاثیرگذار سردبیر مورد تایید نهایی قرار می گیرد.

با توجه به تعداد روز افزون مقالات ارسالی و هزینه ثبت مقاله در ISI داشتن حساسیت و دقت ضروری است و تا می توانید در ارسال مقاله به ISI عجله نکنید و حتما مجله معتبر و مناسبی را برای موضوع خود انتخاب کنید. اهداف و دستورالعمل ها را به درستی مطالعه کنید و در انتخاب عنوان و چکیده بعنوان مهمترین المان در این مساله، دقت زیادی داشته باشید و یک ویرایش حرفه ای در متن اصلی، فهرست منابع جداول و ارقام انجام دهید چراکه تاثیر زیادی در تایید و ارزیابی مقاله شما دارد.

برای سفارش انجام پایان نامه فرم زیر را پر کنید  در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

رشته تحصیلی:

گرایش تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

دانشگاه:

محدوده زمانی برای تحویل:

نوع سفارش:

حیطه مورد علاقه موضوع:

متن درخواست:


مراحل چاپ مقاله ISI
رتبه دریافتی ۵ از بین ۱ رای
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *