مقاله نویسی

مقاله نویسی  چگونه است ؟

مقاله نویسی  امری مهم در انجام پایان نامه می باشد , با استفاده از مقاله نویسی و اکسپت مقاله  ارزش پایان نامه شما افزوده میشود و برای مراحل بعدی و دکترا  بهتر خواهد شد.

هرچند که انجام پایان نامه بسیار سخت می باشد اما با مشاوران برتر این مرحله را برای خود آسان کنید .

بعد از انجام پایان نامه و دفاع کردن از آن به قسمت مقاله نویسی می رسیم البته که نوشتن مقاله مهم میباشد و بر ارزش پایان نامه میفزاید مخصوصا برای افرادی که قصد دارند برای دکتری هم ادامه دهند مقاله نویسی بسیار مهم خواهد بود .

مقاله  در واقع از پایان نامه شما جمع آوری میشود و بعد از انجام  پایان نامه و تایید شدن آن معمولا نوشته می شود . مقاله خلاصه ایی از پایان نامه می باشد .

مقاله  هم باید دارای قالب خاصی باشد و اینکه چطور از پایان نامه خود مقاله تهیه کنیم خودش موضوعی مهم و سخت میباشد. مقاله باید طوری باشد که کل اطلاعات پایان نامه شما را شامل شود .

مقاله ها هم انواع مختلفی دارند بعضی از مقاله ها بریا مجله های ایرانی نوشته می شود و بعضی برای مجله های خارجی و ISI می باشد که البته هرکدام ارزش خود را دارند .

عده ایی بر این باورند که تنها مقاله های مجله های خارجی ارزشمند میباشد و مجله های ایرانی ارزشی ندارند اما این باوری اشتباه است بسیاری از مجله های خارجی هستند که متاسفانه فاقد ارزش هستند ما برایتان بهترین مجله های ایرانی و خارجی را انتخاب خواهیم کرد .

 

با مشاوران برتر مقاله هایی ارائه دهید که در مجله های معتبر چاپ می شود . و دیگر نگران اکسپت شدن و نشدن مقاله های خودتان نباشید. برای اطلا عات بیشتر در مورد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و ارشد و اکسپت مقاله با مشاوران برتر تماس حاصل کنید .

انجام پایان نامه ارشد | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد | چاپ مقاله

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *