هزینه نگارش پایان نامه ارشد و دکتری

هزینه انجام پایان نامه

هزینه نگارش پایان نامه ارشد و دکتری در موسسه مشاوران برتر با  توجه  به رشته و گرایش دانشجو و همچنین موضوع انتخابی توسط دانشجو و میزان کار مورد تقاضا در پروپوزال متفاوت است.عمدتا قیمت بندی هزینه انجام پایان نامه بر طبق  میزان حجم کاری که توسط متخصصان موسسه مشاوران برتر برای انجام پایان نامه صرف می کنند برآورد میشود و در هر رشته می شود موضوعات مختلف با حجم کاری متفاوت تعریف کرد و نمی توان برای رشته ای خاص قیمت مشخصی تعیین کرد اما بعد از ثبت سفارش توسط دانشجو و بررسی موضوع و حجم کاری توسط متخصصان موسسه قیمت دقیق انجام پایان نامه یا مقاله یا سمینار مشخص شده و به دانشجو اطلاع داده می شود. ما در این مطلب به بازه قیمت نوشتن پایان نامه رشته های مختلف اشاره می کنیم ولی برای اطلاع دقیق از قیمت پایان نامه خود با موضوع مشخص ابتدا به قسمت ثبت سفارش سایت مراجعه کرده و بعد از ثبت درخواست شما کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هزینه انجام پایان نامه را بطور دقیق به شما اعلام می کنند.

هزینه انجام پایان نامه علوم انسانی: بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان. کار انجام شده  بر طبق حجم دسترسی به منابع مورد مطالعه، روش های استفاده شده درتحلیل آماری و همچنین میزان دستیابی به داده ها و اطلاعات  مورد نیاز جهت انجام پایان نامه متفاوت است.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت: بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان. کار انجام شده  بر طبق حجم دسترسی به منابع مورد مطالعه، روش های استفاده شده درتحلیل آماری و همچنین میزان دستیابی به داده ها و اطلاعات  مورد نیاز جهت انجام پایان نامه متفاوت است.

هزینه انجام پایان نامه علوم پایه: بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا سه میلیون تومان. پایین ترین قیت برای پایان نامه های علوم پایه آن دسته از پایان نامه هایی است که هیچ گونه کار آزمایشگاهی و استفاده از نرم افزار درآن استفاده نشده باشد.

هزینه انجام پایان نامه فنی و مهندسی: بین دو میلیون و پانصد هزار تومان تا سه میلیون و پانصد هزار تومان. پایین ترین قیمت در پایان نامه های مهندسی شامل آن ددسته از پایان نامه هایی ست که موضوع ساده و همچینین محاسبات کم و کارهای  نرم افزار ی محدودی دارد ، با پیچیده شدن محاسبات و با سنگین و تخصصی تر شدن  موضوع و محسبات و همچنین استفاده از نرم افزارهای دشوار تر به طبع هزینه نیز افزایش می یابد .

هزینه انجام پایان نامه علوم پزشکی: بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان. با توجه  به تحلیل های آماری مد نظرو همچنین میزان  دسترسی به دیتا بیس ها مورد استفاده هزینه تغییر خواهد کرد.

پس از ثبت سفرش توسط دانشجو و اطلاع دقیق از قیمت پایان نامه قرارداد کتبی  مابین دانشجو و موسسه مشاوران منعقد می شود.

موسسه مشاوران برتر با در نظر داشتن شرایط دانشجو هزینه اینجام پایان نامه بصورت اقساطی دریافت میکند.به این صورت که ۳۰ درصد از قرارداد ابتدا و مابقی موقع تحویل فصل ها و پروپوزال از دانشجو دریافت می شود.

موسسه مشاوران برتر در قبال دریافت هزینه انجام پایان نامه کل کار  انجام پایان نامه + انجام اصلاحات احتمالی را انجام داده و تا آخر کار هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کند.

موسسه مشاوران برتر در قبال دریافت هزینه نگارش پایان نامه ارشد و دکتری چه خدماتی ارائه میکند؟

قبل از انجام  پروپوزال

۱- مشاوره رایگان پایان نامه در خصوص موضوع انتخابی تا رسیدن به موضوع مورد نظر دانشجو و استاد راهنما

۲- بررسی موضوعات پیشنهادی توسط دانشجو

۳- پیشنهاد موضوعات روز به همراه مقالات پایه به دانشجو (موضوعات توسط متخصصان مشاوران برتر در هر رشته استراخ شده و تکراری نمی باشند )

۴- نوشتن پروپوزال پس از تصویب موضوع توسط دانشجو و پرداخت هزینه  پیش پرداخت

۵- تحویل پروپوزال در زمان مقرر  و انجام اصلاحات احتمالی

پس از تحویل پروپوزال به دانشجو و انجام اصلاحات احتمالی که رایگان می باشد مرحله انجام پایان نامه شروع شده و متخصصان ما مرحله به مرحله فصل های پایان نامه را انجام داده و در اختیار دانشجو قرار میدهند.بدیهی ست که با انجام هر فصل مبلغ مربوط به فصل که از قبل و در داخل قرارداد مشخص شده از دانشجو اخذ می شود.

هزینه نگارش پایان نامه ارشد و دکتری با تخفیف!

تخیفیف ویژه آن دسته از دانشجویانی که دوستان خود را به موسسه مشاوران برتر جهت عقد قرارداد معرفی کنند از تخفیف ۵ درصدی در پایان نامه خود بهرمند می شوند.

برای آگاهی از قیمت پروپوزال نویسی در موسسه مشاوران برتر به صفحه هزینه نوشتن پروپوزال بروید.

برای سفارش انجام پایان نامه فرم زیر را پر کنید  در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

رشته تحصیلی:

گرایش تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

دانشگاه:

محدوده زمانی برای تحویل:

نوع سفارش:

حیطه مورد علاقه موضوع:

متن درخواست:


هزینه انجام پایان نامه
رتبه دریافتی ۵ از بین ۱۲ رای
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *