هزینه چاپ مقاله ISI

هزینه چاپ مقاله ISI

هزینه چاپ مقاله ISI بستگی به ژورنال انتخابی دارد.هزینه چاپ هر ژورنال متفاوت از دیگری ست. هزینه چاپ مقاله ISI رابطه ای با اعتبار ژورنال ندارد.چه بسا ممکن است که ژورنالی با ایمپکت بالا باشد و پرسه داوری سخت و طولانی مدتی داشته باشد ولی هزینه چاپ آن بسیار بالا باشد.پس نمی توان رابطه ای بین هزینه چاپ مقاله ISI و اعتبار ژورنال پیدا کرد.

هزینه چاپ مقاله همان هزینه اکسپت مقاله است؟

هزینه چاپ مقاله ISI متفاوت از هزینه اکسپت مقاله  است.هزینه چاپ هزینه ای ست که ژورنال بابت چاپ مقاله دریافت میکند ولی هزینه اکسپت مقاله هزینه ای ست که موسسه بابت تنظیم مقاله و ویراش مقاله دریافت میکند تا مقاله در کوتاهترین زمان ممکن پذیرش شود. جهت دریافت هزینه اکسپت مقاله کلیک کنید.

چطور می توان هزینه چاپ یک مجله را فهمید؟

هزینه چاپ هر مجله باید در قسمت ABOUT  هر مجله مشخص باشد. غالبا مجلات هزینه چاپ را در قسمت درباره ژورنال یا Authors Guidelines خود ذکرمیکنند اما در مواردی هم ژورنال هزینه چاپ را در سایت خود درج نمی کند و متقاضی چاپ مقاله نمی تواند هزینه چاپ مقاله را بفهمد، در این مورد متقاضی باید با ژورنال مکاتبه کند که این امر ستلزم برخوداری از دانش کافی ست.از انجایی موسسه مشاوران برتر با بیشتر ژورنالها در ارتباط است تمامی اطلاعات از جمله هزینه چاپ و زمان چاپ و پذیرش هر مجله در اختیار دارد که اطلاعات ارزشمندی ست که در اختیار متقاضیان محترم میگذارد.در مواردی هم ژورنال پیرو نامه اکسپت مقاله

زمان چاپ مقاله

زمان چاپ مقاله در هر ژورنال متفاوت از دیگری ست و بستگی به پروسه داوری و بررسی مقاله در ژورنال مورد نظر دارد.زمان چاپ هر مقاله بعد از پذیرش مقاله مشخص می شود پس هرچقدر پروسه پذیرش مقاله طولانی تر شود زمان چاپ مقاله هم طولانی تر می شود.غالبا زمان چاپ هر مقاله ۲ ماه بعد از پذیرش مقاله فوق می باشد ولی در مواردی این زمان کوتاه تر یا طولانی تر خواهد بود که ژورنال در زمان پذیرش به آن اشاره خواهد کرد و یا در قسمت About  یا Authors Guidelines به آن اشاره شده است.با این حال مجلاتی نیز هستند که هرماه نسخه چاپی یا الکترونیکی خود را ارائه می دهند و مقاله پذیرش شده را در کمتر از دوماه چاپ میکنند و همچنین مجلاتی نیز هستند که در سال فقط ۶و۴و ۲ حتی ۱ نسخه چاپی یا الکترونیکی ارائه میدهند که بطبع زمان چاپ در این ژورنال ها حتی ممکن است بیش از یک سال به طول بی انجامد.

*این نکته قابل ذکر است که تعداد محدودی از مجلات برای پذیرش مقاله هم هزینه دریافت میکند .مبلغی در حدود ۲۰ تا ۵۰ دلار

نحوه پرداخت هزینه چاپ مقاله ISI

هر ژورنال بعد از ارسال نامه اکپست مقاله لینک پرداخت از طریق پی پال و همچنین شماره حساب خود را در اختیار می گذارد.ولی از آنجایی  که کشور عزیزمان تحریم می باشد این پرداخت پی پال باید توسط سایتهایی که شماره حساب بین المللی دارند صورت بگیرد که سایتهای زیادی در این زمینه فعالیت میکنند همچنین اگر بخواید از طریق شماره حساب پرداخت صورت بگیرد باید از طریق صرافی ها این کار را انجام داد.و نامه صرافی را اسکن کرده و برای ژورنال ارسال کرد.موسسه مشاوران برتر در این زمینه هم می تواند به شما عزیزان کمک کند و این پروسه را برای شما انجام دهد.

*لازم به ذکر مجلاتی هم هستند که هزینه چاپ ندارند این مجلات غالبا پروسه داوری طولانی دارند و مقاله را به عنوان یک هدیه برای متقاضی چاپ میکنند.

 

هزینه چاپ مقاله,هزینه چاپ مقاله ISI, هزینه چاپ مقاله ISC, هزینه چاپ مقاله SCOPUS,هزینه چاپ مقاله PUBMED, هزینه چام مقاله اسکوپو,هزینه چاپ مقاله پاپمد, قیمت چاپ مقاله, چاپ مقاله چقدر است,پول چاپ مقاله

برای سفارش انجام پایان نامه فرم زیر را پر کنید  در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

رشته تحصیلی:

گرایش تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

دانشگاه:

محدوده زمانی برای تحویل:

نوع سفارش:

حیطه مورد علاقه موضوع:

متن درخواست:


هزینه چاپ مقاله ISI
رتبه دریافتی ۵ از بین ۱ رای
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *