پذیرش سریع مقاله ISI

پذیرش سریع مقاله ISI

پذیرش سریع مقاله ISI

 

پذیرش سریع مقاله ISI این امکان را به دانشجویان می دهد تا بتوانند در جلسه دفاع از پایان نامه ارشد و دکتری و همچنین مصاحبه ارشد و دکتری و مضاف بر این یمنظور گرفتن بورسیه دانشگاه های بین المللی امتیاز بالاتری کسب کنند. اما از آنجا که چاپ مقاله ISI زمان قابل توجهی را از دانشجویان می گیرد لذا موسسه مشاوران برتر با برخوداری از کادر تخصصی چاپ مقاله ISI توانسته است با کاهش چشمگیر زمان پذیرش مقالات ، در کوتاهترین زمان ممکن مقاله را پذیرش گرفته و چاپ کنند و این کاهش زمان بدلیل ارتباط تیم تخصصی اکسپت مشاوران برتر  با سردبیران  ژورنال ها می باشد که باعث صرفه جویی در زمان دانشجو می شود.

در صورتی که مقاله شما به زمان فارسی نوشته شده باشد تیم تخصصی ترجمه مشاوران برتر با ترجمه تخصصی مقاله شما باعث پذیرش سریع مقاله ISI می شود.

دلیل پذیرش سریع مقاله ISI  شما توسط موسسه مشاوران برتر این است که مقاله شما قبل از ارسال برای گرفتن اکسپت و چاپ مقاله ISI در ژورنال های معتبر توسط تیم تخصصی که غالبا از داوران و سردبیران مجلات معتبر داخلی و خارجی هستند بررسی شده و ادیت ادبی و همچنین تغییرات علمی و نگارشی انجام می گیرد. واضح  است مقاله ای که به وسیله  این اشخاص  بررسی می شود ،عاری از هرگونه اشتباه علمی ، نگارشی و … بوده و در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به اصلاح مجدد اکسپت شده و چاپ میشود.

ژورنال های پیشنهادی توسط موسسه مشاوران برتر در زمان کوتاهتری نسبت به ژورنالهایی که خود دانشجویان انتخاب میکنند پذیرش می شود و دلیل آن هم ارتباطی ست که تیم ما با سردبیران آن مجلات دارد.

پذیرش سریع مقاله ISI توسط مشاوران به این دلیل است :

  • ژورنال های پیشنهادی از بیشترین تعداد داوران و هیئت بررسی برخوردار بوده در نتیجه زمان داوری کوتاهتر خواهد بود.
  • ژورنا های پیشنهادی ما از بین ژورنالهاییست که از سطح بالایی برخوردار بوده و مقالات کمی را اکسپ میکند در نتیجه بخاطر حجم کم مقالات ارسالی زمان بررسی و پذیرش کوتاهتر خواهد شد.
  • از آنجایی که مقالات شما قبل از ارسال توسط تیم تخصصی ما بازبینی شده و همه ی نواقص و ایرادات نگارشی و ادبی ان اصلاح شده و علاوه بر این طبق فرمت درخواستی ژورنال مورد نظر در خواهد آمد در نتیجه امکان اصلاحیه توسط ژورنال بسیار کم بوده و در زمان کوتاه تری پذیرش خواهد شد.
  • موسسه مشاوران برتر برای عزیزانی که وقت فوق العاده کمی هم دارند این نوید رو می دهد که مقاله اونها در کوتاهترین تایم ممکنه پذیرش خواهد شد
  • از آنجایی که ژورنال های پیشنهادی توسط موسسه از قبل با ما همکاری داشته و چندین مقاله توسط ژورناهای مختل پذیرش شده لذا تایم پذیرش و چاپ مقالات در اختیار موسسه هست که در اختیار دانشجو قرار میگیرد

هزینه پذیرش وچاپ مقاله در موسسه مشاوران برتر نسبت یه سایر موسسات مناسب تر بوده و دلیل آن هم درنظر گرفتن شرایط مالی دانشجویان است. نصف هزینه اکسپت ابتدا و مابقی زمانی که نامه اکسپت مقاله دریافت شود از دانشجو اخذ می شود.جهت مشاهده هزینه اکسپت مقاله بر روی لینک هزینه اکسپت مقاله کلیک کنید.

موسسه مشاوران برتر این اطمینان رو به شما عزیزان می دهد که تمامی ژورنالهای پیشنهادی ما مورد تایید وزارت علوم،دانشگاه آژاد و وزارت بهداشت خواهد بود.

اگر به دنبال مطمئن ترین موسسه اکسپت و چاپ مقاله ISI هستید اگر خواهان پذیرش سریع مقاله ISI و همچنین چاپ فوری مقاله ISI هستید موسسه مشاوران برتر بهترین گزینه است، فرصت را از دست ندهید.

 

برای سفارش انجام پایان نامه فرم زیر را پر کنید  در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

رشته تحصیلی:

گرایش تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

دانشگاه:

محدوده زمانی برای تحویل:

نوع سفارش:

حیطه مورد علاقه موضوع:

متن درخواست:


پذیرش سریع مقاله ISI
لطفا به این مطلب رای بدهید
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *