چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI با توجه به اینکه هر ژورنال شرایط خاص خود را داراست و پروسه داوری هر مجله متفاوت از دیگری ست بسیار مشکل بوده و بسیاری از موسسات این تضمین را به دانشجویان و متقاضیان چاپ مقاله ISI نمی دهند.اما موسسه مشاوران برتر با برخوداری از کادر مجرب و تیم تخصصی اکسپت و چاپ مقاله ISI به دانشجویان چاپ تضمینی مقاله ISI را می دهد.

چاپ تضمینی مقاله ISI  مسئولیت سنگینی ست که بسیاری از موسسات از آن سرباز میزنند ولی موسسه مشاوران برتر با اتکا به تیم تخصصی خود این اطمینان را به دانشجویان عزیز می دهد که مقاله آنها بصورت تضمینی در یکی از ژورنال های معتبر و مورد تایید وزارت علوم پذیرش گرفته و چاپ نماید.

مقالات بر دوسته هستند

  • مقالاتی که توسط خود دانشجو نوشته شده

این مقالات توسط تیم تخصصی پذیرش مقاله که خود از سردبیران و داوران مجلات علمی پژوهشی میباشند بازبینی شده و ویرایش ادبی و تغییرات نگارشی لحاظ می شود و مقاله طبق فرمت درخواستی ژورنال در خواهد آمد و این کار باعث تسریع در روند پذیرش شده و احتمال اصلاحات را به حداقل رسانده و موسسه می تواند قول چاپ تضمینی مقاله ISI رو بدهد.

  • مقالاتی که توسط متخصصان مشاوران برتر نوشته می شود

چاپ مقاله ISI در صورتی که مقاله توسط محققان موسسه نگارش شده باشد شانس بالایی جهت پذیرش در ژورنال های با کیفیت خواهد داشت و دلیل آن هم این است که از انجایی که محققین ما بش از ۱۰۰ مقاله رو نگارش کرده اند با متد های مدنظر ژورنالها آشنایی کامل داشته و از همین رو مقاله ی نگارش شده هم از لحاظ علمی و هم از لحاز ادبی و نگارشی در بهترین سطح ممکنه خواهد بود.

در صورتی که موسسه نتواند مقاله دانشجو رو در یکی از ژورنال های معتبر به چاپ رساند کلیه هزینه چاپ مقاله ISI به دانشجو عودت داده می شود.

جهت اطلاع از هزینه اکسپت مقاله کلیک کنید.

تمامی ژورنال های که توسط موسسه به دانشجویان پیشنهاد داده می شود مورد تایید وزارت علوم، دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت می باشد و در لیست بلک لیست نمی باشد

اگر بدنبال چاپ تضمینی و فوری مقاله خود هستید موسسه مشاوران برتر با افتخار در خدمت شماست.

 

برای سفارش انجام پایان نامه فرم زیر را پر کنید  در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

رشته تحصیلی:

گرایش تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

دانشگاه:

محدوده زمانی برای تحویل:

نوع سفارش:

حیطه مورد علاقه موضوع:

متن درخواست:


 

 

چاپ تضمینی مقاله ISI
رتبه دریافتی ۵ از بین ۱ رای
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *